ویروس کرونا باعث لغو برگزاری کنفرانس بازاریابی جهانی فیسبوک شد
 
 
نگرانی در رابطه با شیوع ویروس کرونا باعث شده فیسبوک تصمیم به لغو همایش بازاریابی جهانی خود بگیرد؛کرونا پیش تر باعث لغو برگزاری mwc2020 و cp+2020 نیز شده بود.
فیسبوک در اطلاعیه ای رسمی از لغو برگزاری کنفرانس بازاریابی جهانی به دلیل نگرانی در مرود شیوع ویروس کرونا خبر داده است.
در ابتدا قرار بود کنفرانس بازاریابی جهانی فیسبوک در ماه مارس 2020 (اسفند 98 و فروردین 99) در مرکز همایش های moscone در شهر سان فرانسیسکو آمریکا برگزار شود. همچنین انتظار می رفت 4000 نفر در این همایش حضور پیدا کنند.
فردی به نمایندگی از فیسبوک در گفت و گو با رسنای مرج در این زمینه گفته است : " اولویت ما حفظ سلامت و امنیت تیم هایمان است. بنابراین بریا رعایت احتیاط و به دلیل افزایش روز افزون خطرات سلامت عمومی به دلیل شیوع ویروس کرونا ، تصمیم گرفتیم اجلاس جهانی خودمان را لغو کنیم."
این نخستین باری نیست که شاهد لغو شدن کنفرانسی مهم به دلیل شیوع ویروس کرونا هستیم. به دلیل شیوع این ویروس مرگبار شمار زیادی از غرفه داران شناخته شده ی نمایشگاه mwc2020 که در بین انها نام انویدیا ، سونی،ال جی، اریکسون،اینتل،ویوو،آمازون،نوکیا و HMD به چشم میخورد،اعلام کردند که در این همایش حضور پیدا نمیکنند. این ماجرا تا جایی ادامه پیدا کرد که در نهایت اتحادیه ی GSM در اطلاعیه ای رسمی از لغو برگزاری کنگره ی جهانی موبایل بارسلونا 2020 خبر داد.
همچنین در خبری اعلام شد که به دلیل نگرانی در رابطه با کرونا برگزاری کنفرانس عکاسی CP+2020 لغو شده است.
ویروس کرونای چینی که از ان با نام COVID یاد میشود نخستین بار در کشور چین مشاهده شد و تا به امروز بیش از 49 هزار نفر را تاکنون کبتلا کرده است. همچنین بر اساس امار های رسمی تاکنون بیش از 1/383 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.
ویروس کرونای جدید اثرات بسیار زیادی روی صنعت فناوری ،اتومبیل سازی،گردش گردشگری و ... گذاشته از میان انها می توان به بسته شدن شمار زیادی از فروشگاه های مهم و کاهش میزان تولید در برخی کارخانه ها و همچنین تاخیردر تولیدبرخی محصولات اشاره کرد . در حال حاضر چینی ها موفق شده اند تا حد زیادی از شیوع کرونا در سلیر مناطق دنیا جلوگیری کنند .
نگرانی ها در مورد کرونا به حدی افزایش یافته است که سازمان جهانی بهداشت موسوم به WHO وضعیت اضطراری جهانی اعلام کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *