در شغل خود بهترین باشیم!
 
 
در همین لحظه که شما در حال خواندن این مطلب هستید ، رقبای جدیدی در حال شکل گیری هستند و این رقبا منتظر کسی نمی مانند بنابراین شما مجبور به تغییر و تلاش بیشتری هستید . مشتریان با توجه به چهار عامل اصلی به سراغ شما می آیند: " قیمت ، کیفیت ، زمان و نواوری بهتر در محصولات و خدمات . تلاش بیشتر برای ارائه مطلوب این موارد می تواند میزان بازار بیشتری در دست شما قرار بگیرد.
با رازی افزار سیستم همراه باشید تا در ادامه به نکات قابل توجه ای در این زمینه بپردازیم.
نقطه شروع :درک صحیح نیاز بازار و نیاز مشتریان است و نقطه پایان و موفقیت امیز تامین خواسته و براوردن نیاز مشتریان م ر.ند رو به رشد است .
سختی رقابت و غلبه بر پیچیدگی های بازار فقط می تواند با جلب همدلی و رضایت مشتریان ساده شود . مشتریان و مصرف کنندگانی هستند که کالا یا خدماتی به مراتب بهتر و مناسب تر ارائه دهند.
در فرایند امروزی بر خلاف گذشته ، در گزینش کالا یا خدمات بسیاری از مشتریان به دنبال پرداخت بهای بیشتری برای دریافت کالا و خدمات بهتر و رفع نیاز خود هستند.
عرضه کنندگان متعددی با کیفیت نسبتا یکسان در همه بازار ها وجود دارد ، اغلب مشتریان هنگام خرید کالا و خدمات مورد نیاز از امکان انتخاب گزینه ای متعددی برخوردا هستند . بنابراین متقاضیان خارج از مشخصات ظاهری و ویژگی های فیزیکی یک محصول ، سایر شاخص های کیفی را مدنظر قرار می دهند. رضایت مشتری یک عامل اصلی و یک سرنخ مناسب برای رسیدن به کیفیت می باشد.
همیشه تغییرات از ما شروع می شود و هیچ سودی بدون زحمت به دست نم یاید اما چه بهتر که این تغییرات با کم ترین هزینه و زمان صورت بگیرد!
1 برای پرداختن به این موضوع زمان خاصی را در محل کار مشخص کنید.
2 تعیین کنید که مشتری از چه بخشی از رفتار ما ب شما میتواند رضایت داشته باشد ( کیفیت – نوع برخورد و ...)
3بین خود و همکارانتان مشخص کنید که چرا میزان رضایتمندی مشتریان از شما برایتان مهم است؟
4 برای روزهایتان تصمیم کوچک بگیرید اما عملی کنید.
5 در پایان هر دوره تصمیم هایتان را بررسی کنید.
6پس از چند دوره کوتاه شما تجربه زیادی برای افزایش رضایتمندی مشتریان دارید.
7 از مطالعه کتاب های مختلف در این زمینه غتفل نباشید.
8 از افراد با تجربه مشورت بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *