محیط کار و بهترین آن ها در سال 2019
 
 
پر طرفدارترین محیط های کار شرکت هایی هستند که به کارمندان خود آموزش می دهند و به رشد و پیشرفت آنها اهمیت می دهند ، محیط شادی داشته و فرهنگ سازی خوبی دارند.
طبق گزارش سالانه Glassdoor تکنولوژی ، غذا ، سفرکاری، و نحوه پوشش از جمله عوامل مهمی هستند که در انتخاب محل کار تاثیر گذار است. از بین شرکت های بزرگی که توسط کارمندانشان رده بندی شده میتوان به Bain&company اشاره کرد که یکی از سه شرکت های برتر در سال جدید هستند .
10 شرکت به عنوان بهترین محل کار برای سال 2019 شناخته شده است برای مثال سه شرکت نخستین عبارتند از :
Bani&company با امتیاز 4.6
Zoomrideo با امتیاز 4.5
Pin-n- outburger با امتیاز4.5
فیسبوک سال گذشته به عنوان بهترین شرکت برای کار معرفی شده بود اما در حال حاضر بر اساس امتیاز دهی کارمندان آمریکایی به رتبه هفتم سقوط کرده و امتیازش از 4.6 به 4.5 کاهش یافت. شرکت Bain برای چهارمین باری است که از سال 2008 رتبه نخست را از آن خود میکند. گوگا و اپل از جمله شرکت هایی هستند که هر سال نامشان در این فهرست دیده می شود .
الگوریتم رتبه بندی گلس دور عوامل متعددی از جمله هزاران نقد کارمندان شرکت ، رتبه بندی شرکت ، موقعیت های شغلی ، پاداش و مزایا ، فرهنگ و ارزش ها ، مدیریت ارشد ،تعادل میان کار و زندگی ، احتمال توصیه کردن شرکت به دوستان و چشم انداز 6 ماهه ی شرکت را در نظر میگیرد.
در نظر های ثبت شده در میان کارمندان "فرهنگ سازی" برایشان بسیار اهمیت دارد.شرکت Bani محیط حمایت گر و شادی را بریا کارمندان خود ایجاد کرده و در ابتدای این لیست است.
شرکت Zoom به گفته یکی از مدیران محیط شاد دارد که کارمندان برای شروع کار خود نمیتوانند صبر کنند و کارشان در اولویت قرار دارد .
شانس پیشرفت نیز یکی از عواملی است که کارمندان با آن اهمیت میدهند. مدیر پایگاه داده ی in-n-out میگوید این شرکت برنامه ی آموزشی بسیارخوبی دارد و از کارمندان خود حمایت میکند. شرکت procore تمام تلاش خود را بریا بهتر کردن کارمندان انجام میدهد و اجازه میدد انها به دنبال علایق خود باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *