استفاده از کارت بانکی به جای کارت سوخت !
 
 
برای جلوگیری از قاچاق بنزین ار مرزهای کشور بنزین فقط با استفاده از کارت سوخت به مالکان خودروها و موتور سیکلت ها تحویل داده خواهد شد .تاریخ واگذاری به زودی اعلام خواهد شد .
شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران ، مالکان محترم خودروها و موتور سیکلت هایی که کارت سوخت خود را گم کرده اند به ترتیبی که اعلام خواهد شد از طریق رسانه ها می توانند از سوم تا بیست و چهارم آذر ماه درخواست خود را برای دریافت کارت سوخت جدید ثبت کنند .
با رازی افزار سیستم همراه باشید تا در ادامه متن این اطلاعیه را مطالعه فرمائید.
به منظور تسهیل در دیافت کارت سوخت جدید ، امکان دسترسی به سامانه ی ثبت مشخصات از طریق اینترنت یا تماس تلفنی فراهم شده که نحوه ی دسترسی و اقدام از طریق رسانه های عمومی و صدا و سیما به اطلاع مردم خواهد رسید.
شرکت ملی پخش هیچ هزینه ای از متقاضیان برای ثبت تقاضای دریافت کارت سوخت جدید دریافت نخواهد کرد.
این اقدام به معنای سهمیه بندی و افزایش نرخ سوخت نیست و هموطنان محترم شایعه بی اساس در این باره نباید توجه کنند.
از زمان فراهم شدن امکان تحویل کارت سوخت با کارت برای عموم مردم دارندگان خودروها و موتور سیکلت ها از تاریخی که از قبل اعلام خواهد شد ،بنزین صرفا با ارائه کارت تحویل داده میشود.
کارت سوخت به کارت های بانکی متصل شد.
محمد جواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات) در این باره اعلام کرد؛
در حال حاضر 10 میلیون خودرو کارت سوخت ندارند.برای صدور این تعداد از کارت سوخت 330 میلیارد تومان باید هزینه میشد: در حالی که با استفاده از ظرفیت دولت الکترونیکی و با هماهنگی بین دستگاهی ، آن را به کارت بانکی متصل کردیم.
مردم به جای ایستادن در صف و در پلیس +10 ثبت نام کنند ،ظرف مدت یک هفته کارت سوخت به دستشان برسید. با مراجعه به درگاه ملی پخش و پالایش ،به راحتی می توانند کارت بانکی شان را به کارت سوخت متصل کنند .
جهرمی در ادامه افزود:
همه دستگاه های حاکمیتی درون و بیرون دولت باید نوع نگاهشان را تغییر دهند و به فعالیت های الکتریکی بپیوندند تا از هزینه های اجرایی کشور بکاهیم و ان را به سمت تقویت اقشار ضعیف در جامعه سوق دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *