آهنگ های مورد علاقه خود را استوری بگذارید.
 
 
شرکت ساندکلاد از این پس به کاربران این امکان را می دهد تا آهنگ های مورد علاقه خود را به صورت استوری اینستاگرام در آورده و به اشتراک بگذارند.
شرکت ساندکلاد که یکی از بزرگترین پلتفرم های پخش و اشتراک آنلاین موسیقی است به تازگی اعلام کرده که کاربران قادر خواهند بود آهنگ مورد علاقه خود را به صورت استوری در شبکه های اجتماعی اینستاگرام برای دوستان خود به اشتراک بگذارند.
سرویس اسپاتیفای نیز چند ماه پیش در ماه هم میلادی بود که چنین قابلیت مشابهی را در اختیار کاربرانش قرار داد تا بتواند موسیقی های مورد علاقه خود را با اینستاگرام یکپارچه سازی کرده و ان را استوری کنند. با توجه به افزایش محبوبیت اینستاگرام در میان کاربران ، به نظر می رسد که شرکت های بیشتری قصد دارند با ان همگام شده و بریا کاربران خود قابلیت های جدید را به ارمغان بیاورند . و از آنجایی که اینستاگرام با تازگی قابلیت افزودن موسیقی به پشت زمینه استوری های خود را اضافه اضافه کرده است . کاربران بسیاری در سراسر جهان از این ویزگی جدید استقبال بی نظری نشان داده اند.
حالا ساندکلاد نیز با چنین اقدامی به کاربران اینستاگرامی در پلت فرم اندروید و آی او اس اجازه می دهند تا با امکان انتشار موسیقی به عنوان استوری از این برنامه بهره بیشتری ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *