گردشی در موزه مرسدس بنز اشتوتگارت بهشت عاشقان خودرو
 
 
موزه ی تاریخ مرسدس بنز در اشتوتگارت آلمان ،محلی جذاب برای توریست ها و عاشقان خودرو است.
در این موزه خودروهایی از سال ساخت 1886 وجود دارند . با رازی افزار سیستم همراه باشید تا نگاهی به تاریخچه برند فوق العاده ی آلمانی خواهیم داشت.
در واقع این کار (صادقانه) برای ایجاد رقابتی دوستانه بین طرفداران برند های پورشه و مرسدس بنز صورت گرفته است. موزه مرسدس بنز در اشتوتگارت آلمان ، موزه ای از محصولات شرکت مرسدس بنز است که شامل خودرو های کلاسیک و جدید میشود.و در معرض دید همگان قراردارد اشتوتگارت اولین شهری است که محصولات مرسدس در آن به نمایش گذاشته شده است.ودر حقیقت شهر اولیه مرسدس بنز به شمار میرود.
 
 
این موزه در سال 2006 توسط شرکت یو . ان استودیو ساخته شد. قبل از احداث موزه ،در این مکان کارخانه ای قرار داشت که پس از آن موزه تاریخ مرسدس بنز را افتتاح کردند.
تمرکز این مطلب بر مرسدس بنز به طور مشخص موزه ی این خودروساز آلمانی در اشتوتگارت است.این ساختمان دارای 9 طبقه است و 160دستگاه از محصولات مرسدس بنز شامل مدل های 1886تا برخی نمونه های مسابقه ای را در خود جای میدهد.
در موزه مرسدس بنز نیز همانند کلکسیون پورشه دیزاین آرشیوی کاغذی شامل طرح های مهندسی و دیگر اسناد ارزشمند همچون اختراعات ثبت شده در اسناد فروش ان ها وجود دارد که تاریخ آنها به سال 1886 باز میگردد. مرسدس بنز مراسم های ویژه را در موزه ی تاریخ خود برگذار میکند. اما دوستداران واقعی خودروربیشتر به دنبال محصولات این خودرو ساز بزرگ علاقهمند خواهند شد.
اگر چه علاقهمند خودروهای فوق العاده همچون مرسدس بنز 300sl گالونیک و مدل 220 را در این موزه خواهند دید،اما با تاریخچه حضور مرسدیس بنز در مسابقات مختلف نیز آشنا خواهید شد .
این مجموعه بی نظیر شامل خودرو های گرند پری قرن بیستم تا مدل های رالی،خودرو های گروه c و خودرو های فرمول یک مک لارن مرسدس میشود.
نمیتوانید به اشتوتگارت بروید؟مشکلی نیست زیرا مرسدس بنز وب سایتی راه اندازی کرده است که در آن میتوانید تور مجازی در موزه داشته باشید ،اما هیچ سند مجازی نمیتواند جایگزین مشاهده نزدیک شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *