اینستاگرام تی وی یک رقیب جدی برای سرویس هایی نظیر یوتیوب!
 
 
 
موفقیت تلویزین اینستاگرام در گرو درآمد زایی برای تولیدکنندگان محتوا
اینستاگرام تی وی به عنوان یک رقیب جدی برای سرویس هایی نظیر یوتیوب معرفی شد؛ اما نبود سایت های شفاف برای درآمدزایی تولیدکنندگان محتوا میتواند مانع موفقیتش شود. اینستاگرام در چند روز گذشته طی مراسمی از سرویس جدید خود با عنوان اینستاگرام تی وی یا تلویزیون اینستاگرام (IG TV ) رونمایی کرد.
این سرویس را باید تلاشی برای تبدیل شدن به یک رقیب جدی برای یوتیوب خواند.
اینستاگرام از جامعه ی کاربری جوان تری بهره میبرد و از این رو در تلاش است با ارائه چنین سرویسهایی به تلویزیون کاربران جوان خود تبدیل شود.
کوین سیستروم ،بنیان گذار و مدیر عامل اینستاگرام در جریان رونمایی از تلویزیون اینستاگرام چنین اظهار نظر کرد:
نوجوانان ساعات کمتری به تماشای تلویزیون می نشینند ؛اما همین کاربران زمان بیشتری برای تماشای ویدیو در سرویسی مثل اینستاگرام اختصاص میدهند. اما محتوای ویدئو ها در شبکه های اجتماعی و سرویس های پخش ویدئو توسط چه گروهی تولید میشود؟ تولید کنندگان محتوا وظیفه ی اصلی تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و سرویس های نظیر یوتیوب را بر عهده دارند.
سیستروم و سیاست گذاران اینستاگرام در پی آن هستند تا تولیدکنندگان محتوا در سایر شبکه های اجتماعی را به سمت اینستاگرام تی وی بکشانند. این ایده در تئوری بسیار ساده و کاربردی است؛اما باید به این نکته اشاره کرد که اینستاگرام سیایت های درآمد زایی برای تولید کنندگان محتوا را تشریح نکرده است.
اگر اینستاگرام در پی آن باشد که تولیدکنندگان محتوا ویدئو های خود را در این شبکه با کاربران به اشتراک بگذارند. باید سیاست های درآمدزایی روشنی را برای این افراد تعیین کرد.
سخنگوی اینستاگرام اعلام کرد که این شبکه اجتماعی روش های درآمدزایی مختلف را بررسی میکند تا از ایت طریق تولیدکنندگان محتوا قادر به درآمدزایی باشند.
 
 
به طور حتم اصلی ترین دلیل موفقیت یوتیوب را باید ایجاد روش هایی بریا درآمد زایی تولیدکنندگان محتوا در این سرویس اشتراک گذاری ویدیو خواند.
از جمله روش های مورد انتظار بریا درآمد زایی تولیدکنندگان ویدیو در اینستاگرام باید به نمایش تبلیغات در ابتدا یا اواسط ویدیو اشاره کرد. در این روش اینستاگرام درآمد حاصل از نمایش تبلیغات را با تولیدکنندگان تقسیم خواهد کرد.
روش دیگر ایجاد دسترسی های اشتراکی برای کاربران به منظور دسترسی به ویدیو ها است. باید دید اینستاگرام بریا افزایش محبوبیت و کاربران اینستاگرام تی وی چه سایت هایی در پیش خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *