توصیه های عالی برای موفقیت در کسب و کار
 
 
 
برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار و زندگی با رازی افزار سیستم همراه باشید :
1. کم تر بازاریابی کنید!
برای رسیدن به موفقیت سعی کنید بازاریابی متمرکزتر و راهبردی تر داشته باشید،نه اینکه برنامه بازاریابی و بودجه خود را کامل از بین ببرید! یعنی جاهایی که مشتری ندارید و یا توان پشتیبانی طولانی ندارید بازاریابی نکنید.بنابراین به جای تمرکز بر چند مجرای بازاریابی،روی یکی تمرکز کنید.پس سعی کنید از یک مجرا یا کانال مشخص با مخاطبان در ارتباط باشید.
 
 
2. روی مشتریان تمرکز کنید.
باهوش ترین کارآفرین ها و موفقیت ترین افراد بیشتر بر روی کمپین ها و مشتریان خود وقت میگذرانند.باید توجه داشته باشید که مشتری از شما چه میخواهد و با چه چیزی نیاز او برآورده میشود.
اندرو دیوید کارشناس بازاریابی میگوید:کلید گسترش مجموعه مشترکین تان این است که با مخاطبان قرار مشخصی بگذارید،درست همان طور که روزنامه تان هر روز در زمان قابل پیش بینی پخش میشود،محتوای اشتراکی شما هم باید برای مشتری طبق زمانبندی و قاعده مندی قابل دریافت باشد.
خوشبختانه شرکت رازی افزار سیستم یکی از اهداف همیشگی و بلند مدت خود را تمرکز بر روی مشتریان قرار داده است تا نیاز آنان را برآورده سازد.
 
 
3. قبل از افزایش تقاضا توزیع را بالا ببرید
ایجاد محتوای بی نهایت خوب به عنوان اساس برنامه ی بازاریابی فقط یک طرف معامله است،طرف دیگر توزیع است باید برای آن تلاش های خلاقانه را تقویت کرد. پژوهشی که در موسسه بازاریابی انجام شد نشان میدهد بازاریاب هایی که از روش بنگاه به بنگاه استفاده میکنند به طور متوسط سه روش توزیع هزینه دار را از جمله بازاریابی موتور جستجو ، ترویج فروش از طریق آگهی های چاپی ، بنر های تبلیغاتی ، مطالب ترویجی در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات در سطح جامعه ، و .. تا محتوایی را که تولید میکنند را تقویت کنند.
4. داشته هایتان را هم سو کنید.
برای موفقیت بیشتر از تلاش های بازاریابی بر خطتان فهرست تهیه کنید: وب گاهتان، صفحات فیس بوک،حضور در توییتر،گروه های لینکدین،اینستاگرام،یوتیوب،خبر نامه های ایمیلی و ..حالا به فهرست نگاه کنید:آیا همه داشته هایتان از منظر برند سازی و لحن و صدا هم سو هستند؟(مثلا اگر شما لوگو شرکت را نمایش ندهید آیا مردم میفهمند محصول شما چیست؟) اگر بله که کار خود را ادامه دهید و اگر خیر تلاش خود را بیشتر کنید و به دنبال راه حل باشید.
در نظر داشته باشید که چگونه میتوانید عملکرد قوی تری داشته باشید.
 
 
5. با تلفن های همراه سازگار شوید.
از فرصت های تلفن همراه در مجراه های اجتماعی تان غافل نشوید.به دلیل ظهور شبکه های اجتماعی به عنوان ابزاری برای تجارت(اخیرا کلید" همین حالا بخرید" خرید از طریق توییتر را برای آدم ها آسان کرده است.)
خرده فروشان تجارت الکترونیک باید خودشان را با این جنبش تطبیق بدهند تا بخشی از آن باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *