لطفا با برنامه خرید کنید!
 
همه ما خرید میکنیم حتی گاهی خرید را به عنوان یک تفریح میدانیم.برخی دیگر کمدهایشان پر از لباس است و همیشه مینالند که لباس ندارند.
لطفا بــا برنــامه خریــد کنیــد!!
اول به این موضوع مهم توجه کنید، پوشاکی که قصد خرید آن را دارید برای چه مراسمی میخواهید استفاده کنید؟یک ست لباس کامل برای عروسی،مهمانی،دورهمی،و....متفاوت است.بنابراین سعی کنید با هدف خرید کنید و برنامه ریزی داشته باشید تا بتوانید آن چیزی که مدنظرتان است و نیازتان را براورده میکند را تهیه کنید .
کیفیــت را در اولویت خرید خود قرار دهید. ممکن است شما برای خرید یک لباس مبلغ زیادی را پرداخت کرده باشید اما در مدت زمان کوتاهی کیفیت خود را از دست داده است پس سعی کنید در هنگام خرید به جنس ،پارچه،نوع دوخت،و .. توجه کنید.و نکته دیگر اینکه در خرید پوشاک به رنگ بندی لباس ،مدل،و سایز آن نیز توجه کنید.لباسی که رنگ آن به شما بیاید سایزآن مناسب شما باشد مدل لباس طوری دوخته شده باشد که متناسب سن شما باشد.اگر این ویژگی هارا رعایت کنید باعث میشود هر بار آن لباس را ببینید یا بپوشید حس خوشایندی نصیبتان شود.
 
 
هیج چیــز را صرف ارزان بودنش نخرید! سخت ترین بخش خرید؛تصمیم بر اساس بودجه است اما با یک برنامه ریزی و حساب و کتاب میتوانید حلش کنید.پوشاکی که مدنظرتان است را لیست کنید و بعد به فروشگاه های پوشاک معتبر مراجعه کنید فروشگاه هایی که دارای نرم افزار حسابداری فروشگاهی پوشاک هستند ویا قیمت های مناسب دارند و حتی برای مشتریان امتیازاتی را قائل میشوند. لطفا توجه کنید ارزان خریدن با قیمت مناسب خریدن متفاوت است.لباس ارزان ممکن است شما دو بار بیشتر نتوانید از آن استفاده کنید "کیفیت را به کمیت ترجیح دهید"
 
 
از هــر طرف خودتان را برانداز کنید!
بعد از لباس مور نظرتان آن را بپوشید ودراینه از هر طرف با دقت نگاه کنید راحتی لباس،زیبایی،و ...وبعد با اطمینان آن را بخرید.
ذهن ونـگاهتان را محدود نکنید!
لباس هایتان را از یک سبک و مدل انتخاب نکنید و کمد هایتان را پر از لباس های تکراری نکنید.این کار بسیار کسل کننده است ،البته این موضوع تنها در مورد لباس نیست بلکه زیورآلات و کیف و کفش نیز چنین است .از انتخاب های جدید و متفاوت نترسید شاید از نتایج این انتخاب شگفت زده شوید!بنابراین سعی کنید طوری لباسهاستان را انتخاب کنید که تکراری به نظر نرسید. امروزه با گسترش فروشگاه ها در سطح شهر ها سعی کنید از یک مجموعه کامل که دارای نرم افرار حسابداری فروشگاه های پوشاک هستند و تنوع محصول زیادی دارند و رضایت مشتری برایشان ارزشمند است خرید کنید .
و در پایان مراقــب لباسهایتان باشید،پوشاکی که برای خرید و انتخاب آن وقت گذاشته اید و هزینه کرده اید را با اتوی کیفیت مناسب،مواد شوینده مناسب و ... مراقبت کنید تا کیفیت خود را از دست ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *