آمازون در انتخاب بهترین پوشاک به شما کمک میکند!(بخش سوم)
 
امروزه با پیشرفت فناوری و به وجود آمدن شهر و خانه های هوشمند شرکت های بزرگ دنیا در تلاش هستند تا با ایجاد هوش مصنوعی انسان ها را یاری دهند.
آمازون هم در تلاش است تا از این قافله عقب نماند .اکولوک طراحی جدید در شرکت آمازون است که برای افرادی مناسب است که به ظاهر و پوشش خود اهمیت زیادی میدهند و در زمینه مد و فشن و فروشگاه های پوشاک ضروری میباشد.
اکولوک یک گجت هوشمند است که شاید برای برخی از افراد تزئینی باشد اما اگر در زمینه پوشاک فعالیت می کنید یک مشاوره مد و فشن خوب می باشد.
تا به حال برای شما بار ها و بارها پیش آمده است که صبح وقتی میخواهید برای رفتن به محل کار آماده شوید و یا برای یک مهمانی دعوت شده اید ندانید چه بپوشید؟ویا دوست دارید لباسی بخرید ولی هیچ دوست و خانواده ای نیست که شما را راهنمایی کند و نظر بدهد!اکو لوک این کار را برای شما انجام میدهد...
اکولوک دارای دوربین حسگر عمیق و چراغ ال ای دی که در آن تعبیه شده و قابلیت فیلم برداری و عکس برداری دارد.
این دستگاه از خدمات جدید style check استفاده میکند که با کمک یادگیری ماشینی و متخصصان مد و فشن به مخاطب میگوید که چه لباسی مناسبتر است تا آن را بپوشد و بخرد.
دوربین اکولوک سلفی بدون دست از شما عکس میگیرد و به صورت خودکار از استایلتان عکس و ویدئو تهیه میکند و در حافظه ذخیره میکند.
آمازون به کمک هوش مصنوعی و پیشنهاد های طراحان مد پوشاک به شما کمک میکند تا از استایل های موجود هر کدام که مناسب شما است را نشان میدهد.
اکولوک بر اساس علائق ،استایل،و اندام شما لباس هایی را برای خرید از آمازون به شما پیشنهاد میدهد.
این گجت هوشمند از طراحی ساده و زیبا برخوردار است که به حرف های کاربرش گوش میدهد.با دادن فرمان صوتی خیلی سریع عکس العمل نشان میدهدو فرمان شما را اجرا میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *