آمازون حالا میخواهد پوشاک تولید کند!
 
آمازون بزرگترین خرده فروش آنلاین در دنیا تلاش کرده است تا نشان بدهد علاوه بر فروش محصولات پیچیده در بازارهای شلوغ و پر مخاطب ترسی ندارد بلکه در تلاش است تا لباس هایی را با برند آمازون تولید و عرضه کند. امروزه پوشاک و فروشگاه های پوشاک و حتی نرم افزار های حسابداری فروشگاه های پوشاک دارای طرفداران زیادی شده است که آمازون نمیخواد در این عرصه عقب بماند.
مدیر عامل بخش فشن آمازون jeffyurcisin در نظر دارد تا با ایجاد خط تولید لباس فاصله ای که در این بازار وجود دارد را بکاهد. او میگوید اکثر مشتریان ما عاشق برند هستند و بسیاری از آنها هم با آمازون همکاری دارند که بخش قابل توجهی از درآمد آمازون هم از آنهاست.برخی دیگر از مشتریان هستند که مسیر فروش از طریق آمازون را به هر دلیلی انتخاب نکرده اند و اینجاست که آن فاصله به وجود آمده که مشتریان آمازون در آن نیازهایشان براورده نشده است.
اکنون آمازون محصولاتی مثل جین تولید می کند که با نام های دیگری به فروش میرسد ،جین در بسیاری از فروشگاه های پوشاک عرضه میشود. آمازون فشن بخشی اختصاصی از این خرده فروشی آنلاین است که در آن نام های مشهوری مانند levis و calvin klein حضور دارند. اما اگر یک برند علاقه ای به فروش یک محصول از طریق آمازون نداشته باشد این شرکت میتواند آن محصول را به نام خود به فروش برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *