ویژگی های یک فروشگاه موفق و معتبر
 
شرکت رازی افزار سیــــــــستم در زمینه های مختلفی نظیر نرم افزار تشریفات مجالس،آرایشگاه،مویرگی،تولیدی پوشاک،بازرگانی خودرو،مالی،بنکداری،فروشگاه پوشاک و ... فعالیت دارد.و در تلاش است تا در این راه تمام تلاش و نیاز های مشتریان را براورده سازد اما در این میان نگاه تخصصی تری به نرم افزار فروشگاهی پوشاک نشان داده و با کابردی بسیار آسان و پشتیبانی قوی این نرم افزار امیدوار است بتواند نه در سرتاسر ایران عزیزمان در خدمت این قشر گرانقدر باشد.
در مورد ویژگی ها و کاربرد های نرم افزار فروشگاهی به لینک های زیر مراجعه بفرمایید .
http://razysoft.net/shop1/
http://razysoft.net/shop2/
http://razysoft.net/shop3/
داشتن چنین نرم افزاری با ویژگی ها و کاربردی فوق العاده مستلزم داشتن یک فروشگاه(بوتیک)لباس میباشد.در ادامه با رازی افزار سیــــــــــستم همراه باشید تا به طور مختصر ویژگی های یک فروشگاه موفق،حرفه ای،معتبر و خوب را خدمتتان ارائه دهد.
فروشگاه های لباس جایی است که بهترین و زیباترین ها را به مشتریان ارائه میدهند.باید در نظر داشت که جنس همیشه و به تنهایی تعیین کننده میزان فروش و درآمد نیست و باید به موارد دیگر که باعث جلب توجه مشتریان می شود نیز توجه نشان داد.
یکی از این موارد دکور و ویترین یک فروشگاه(بوتیک)است،برای داشتن یک دکور که مشتری را جذب کند باید به موارد زیر اشاره کرد :
- برای چه قشری از جامعه میخواهید فروشگاه بزنید؟!مثلا پوشاک مردانه یا زنانه و برند بودن اجناس یا استفاده از مارک مشهور در قیمت گذاری و ویترین تاثیر بسزایی دارد.
- تقسیم بندی لباس ها و قراردادن آنها در دکور یک فروشگاه در خرید و فروش آن موثر است مثلا یک کت و شلوار برند را در کنار یک لباس اسپرت قرار ندهید.
- ویترین شما نماینده بوتیک شماست و بیشترین خلاقیت را در مورد دکور و ویترین به کار ببرید زیرا برای جلب توجه مشتری یکی از عوامل اصلی می باشد .میتوانید با انواع وسایل ها مثل گل های خشک معطر ، مجسمه،لامپ های رنگی و ... تزئین کنید و ویترین شما باید چکیده ای از اجناستان را نشان دهد.
- قسمت های مختلف فروشگاه را در صورت امکان از هم جدا کنید مثلا اتاق های پرو از قسمت صندوق دور باشد و فضایی که برای پرو انتخاب کرده اید سعی کنید فضای مناسب ،بوی مطبوع،و نور مناسب داشته باشد .
-
فروشگاه ها (بوتیک) که از برند های مختلفی استفاده میکنند بهتر است هر برند را جداگانه قراردهند.
- در رگال ها رنگ بندی را رعایت کنید و لباس هایی که دارای تناسب رنگی هستند را کنار هم قرار دهید.
- یک نکته قابل توجه این که در فروشگاه خود حتما مبل راحتی و یک میز کوچک قراردهید زیرا اکثر مشتریان با همرا برای خرید میایند و این فرصت مناسبی است که همراه استراحت کرده و مشتری با حوصله و دقت بیشتری به سایر اجناس شما سر بزند و بر روی میز کاتالوگ و ژورنالی از محصولاتتان را قرار دهید .
- اضافه کردن لوازم جانبی به فروشگاه(بوتیک) تاثیر زیادی در افزایش فروش و جذب مشتری دارد مثل تابلو های نقاشی،پارچه های رنگی،صدف ها ،لامپ های رنگی و ...زیرا خرید خود یک امر خوشایند و دلچسب است و اگر در چنین فضایی خرید انجام شود خاطرات خوشی برای مشتری ایجاد میکند و او را راغب میکند تا مجدد به فروشگاه شما بیاید .
- نور بوتیک خود را طوری تنظیم کنید که مشتریان به راحتی بتوانند اجناس شما را ببیند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *